Alışveriş Prosedürü

1. Ucboyutlulamba.com adresinden alışverişlerinizi ister üye olarak isterseniz de üye olmadan yapabilirsiniz.
-Üye olabilmek için “Yeni Üyelik” veya “Facebook ile bağlan” linklerini customwritingwriters kullanabilirsiniz.
2. Almak istediğiniz ürünleri  “Sepete Ekle” sigma essay butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır. Arzu ederseniz almak istediğiniz bir ürünü ‘Hemen Al’ tuşuna basarak, ürün eklenmiş şekilde direk alışveriş sepetinize yönlendirilirsiniz.
3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. custom papers custom papers Ürün fiyatları ve tutar bilgilerineKDV dahildir.
4. Sepetinizdeki ürünleri 2 farklı şekilde alabilirsiniz. Kapıda peşin ödeme , Kapıda kredi kartı ile taksitli ödeme ve  havale. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra “Satın Al” butonuna tıklayın.
5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile custom essay writing service uk yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketlerinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.
6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.
7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.